.

Tulostava aplikaattori Domino Mx350i-DW

0,00 

Mx350i -DW , Mx-sarjan pienin merkintäratkaisu , sisältää suorapyyhintäjärjestelmän suoraviivaisiin merkintätarpeisiin. Se mahdollistaa nopean merkintäjäljen liikkuviin tuotteisiin tai pakkauksiin ilman paineilmaa. Tämä kustannustehokas malli säilyttää Domino Print & Apply -sarjan tunnetun puhtaan muotoilun ja joustavuuden.

Valikoimamme kattaa monenlaisia ​​sovelluksia. Laajan vaihtoehtovalikoiman ansiosta järjestelmämme voidaan räätälöidä optimoimaan ja nopeuttamaan merkintäprosessiasi. Edistykselliset liitäntävaihtoehdot mahdollistavat saumattoman integroinnin tehtaasi ERP-, WMS- ja MES-järjestelmiin, mikä varmistaa sujuvan toiminnan ja parantaa tuottavuutta.

Ominaisuudet

  • Etiketin kiinnitys tuotteen päälle, sivulle tai alle
  • Nopeus 400mm/sek
  • 108mm ja 162mm leveys
  • Ei vaadi paineilmaa

Tekniset tiedot

  • Tulostusresoluutio 12 dots/mm (300dpi)
  • Taustapaperin leveys max 114 – 168 mm
  • Tulostusleveys max 108 – 162 mm
  • Etikettirullan halkaisija max 340 mm
  • Hylsyn koko 76 mm
  • Värinauhan pituus 600 m

Optiot

  • Erilaisia teline vaihtoehtoja mm. sähköinen korkeuden säätö
  • Kosketusnäyttö
  • Wlan

Esitteet ja videot

Mx350i-DW-Product-Brochure

Mx350i-DW –

 

Huoltosopimus

Pidennä laitteiston käyttöikää huoltosopimuksella

Kun konetta huolletaan säännöllisesti, voidaan viat ennaltaehkäistä. Tilanteissa, joissa on ensiarvoisen tärkeää ehkäistä tuotantokatkokset ja maksimoida koneen käyttöikä, suosittelemme ratkaisuksi huoltosopimusta, joka lisää koneen turvallisuutta ja käyttövuosia.

Huollamme edustamiemme päämiesten laitteistoja – riippumatta siitä, että onko ne alunperin ostettu Cortexilta.